Informatie

Team OBS De Lamer

Het team van OBS de Lamer ziet er als volgt uit :

  • Hanneke Bruinenberg- Geurtsen (Directeur)                                         
    directie@obsdelamer.nl
     
  • Lilian Kroon (IB-er)                  
    ib@obsdelamer.nl
     
  • Minke van Rosmalen - Helmhout (Groepsleerkracht 1-2, BHV-er) 
    ict@obsdelamer.nl
     
  • Jeltje Dijkstra (Groepsleerkracht 3-4-5-6-7-8)                                      
    jeltje@obsdelamer.nl
     
  • Maaike van der Kooi (Groepsleerkracht groep 3-4-5, BHV-er)                        
    maaike@obsdelamer.nl
     
  • Marlou Perton (Groepsleerkracht groep 1-2)                      
    marlou@obsdelamer.nl
     
  • Corry de Vries - Post (Onderwijsassistent)                                                
    corry@obsdelamer.nl
     
  • Izaak de Vries (Facilitair medewerker, ICT-coördinator)
    izaak@obsdelamer.nl
     
  • Jacquelien de Ruyter (Godsdienstig Vormend Onderwijs)
    (e-mailadres bekend bij directie)
     
  • Geeske de Boer (Groepsleerkracht 6-7-8)
    geeske@obsdelamer.nl